Najbliższe wyjazdy narciarskie

Zobacz najbliższe wyjazdy narciarskie i obozy treningowe. Aby się zapisać możesz wysłać formularz zgłoszeniowy znajdujący się w widoku szczegółowym danego wyjazdu.

Ski Racing Camp vol.9- Passo Stelvio

Wyjazd zimowyTermin: 08.09.2019 - 15.09.2019

Zapisy na ten wyjazd zostały zamknięte.

Zapraszamy na sportowy wyjazd narciarski z cyklu Race Camp  na Passo Stelvio (2.758 – 3.540 m npm). Lodowiec położony jest w Alpach. Największy ośrodek do uprawiania narciarstwa  jest gwarancją doskonale przygotowanych tras oraz licznie otwartych wyciągów. Szkolenie będące wizytówką naszych wyjazdów przewidujemy na  poziomie sportowym (jazda na tyczkach).  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Śmig Race Program.

 

                                              

 

 

Zakwaterowanie

 

Apartamenty 4 os.

Hotel Albergo Stelvio usytuowany jest w miejscowości Bormio, zaledwie 400 meterów od wyciągów narciarskich i stoków. Obiekt oferuje taras słoneczny oraz bezpłatny wstęp do sauny i siłowni.

 Apartamenty wyposażone są w drewniane meble i obejmują w pełni wyposażoną kuchnię lub aneks kuchenny. W łazience znajduje się prysznic.

 

Cennik:

Dziecko/Młodzież/Osoba dorosła

750 euro

 

Transport:

  • Możliwy transport busem (liczba osób ograniczona)
  • Wyjazd Zakopane
  • Transport we własnym zakresie

 

Cena zawiera: zakwaterowanie (6 dni), skipass (6 dni), szkolenie (6 dni), przygotowanie nart, video-analiza, wyżywienie, transport.

Cena nie zawiera: ubezpieczenia

Zapisy na ten wyjazd zostały zamknięte.